KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7542556
nr 754 2556
Pastell
signerad, -67, motiv från Stora Hoppargränd, 49x33
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 april 2012
kl 19:58:36
150 kr
150 kr